Aktuality | Nové CD tunery Pioneer...

Nové CD tunery Pioneer prinesú širokú konektivitu a vysokokvalitný zvuk

17.01.2012
Nové CD tunery Pioneer prinesú širokú konektivitu a vysokokvalitný zvuk

Pioneer oznámil príchod štyroch nových multiformátových CD tunerov, ktoré umožňujú prehrávanie z takmer ľubovoľného zdroja, vrátane iPod, iPhone a USB. Tohtoročné modely prinášajú zväčšenie displeja a jeho jasu, čo ešte viac uľahčuje používanie.


DEH-4400BT, DEH-3400UB, DEH-2400UB a DEH-1400UB majú stály výkon 4x50W a podporujú prehrávanie MP3, WMA a WAV súborov. Každý CD tuner umožňuje užívateľovi absolútnu flexibilitu, pokiaľ ide o pripojenie ďalších zosilňovačov, reproduktorov a subwooferov pre tých, ktorí chcú pridať nejaký extra výkon.

 


Okrem CD prehrávača a predného USB konektora pre jednoduché použitie,  majú nové tunery aj Aux-in slot pre kompatibilitu s akýmkoľvek typom prenosného prehrávača. Aux-in umožňuje užívateľovi rýchlo a bezpečne prepojiť audio zariadenia a okamžite si užívať výber svojich skladieb počas jazdy. DEH 4400BT bude dodávaný s  integrovaným modulom Parrot Bluetooth a externým mikrofónom, umožňujúcim hands-free telefonovanie a bezdrôtový prenos zvuku z Bluetooth audio prehrávačov vďaka A2DP Bluetooth protokolu. Okrem toho, AVRCP podpora protokolu umožňuje jednoduchú obsluhu audio prehrávača pomocou tunera, zatiaľ čo podpora profilu SSP umožňuje rýchly bezdrôtový prenos dát medzi zariadeniami Bluetooth.

S priamým ovládaním IPod a iPhone, zariadenia DEH-4400BT, DEH-3400UB a DEH-2400UB  užívateľom umožňujú pripojiť svoje zariadenia priamo do tunera pred terminálom USB a užívať si skvelý zvuk, bez zbytočného FM transmitra. Praktickou maličkosťou je, že sa zariadenie počas používania nabíja.

Prístroje sú vybavené funkciou MUTE, ktorá stĺmi rádio, pokiaľ je telefón aktívny, ako aj vstupom pre diaľkové ovládanie, ktorý umožňuje prepojenie tunera priamo s diaľkovým ovládaním na volante. 


Biely LCD displej -1 riadok s 10 znakmi (12 na DEH-4400BT), ukazuje, krištáľovo čistú stopu a rozhlasové informácie, zatiaľ čo tlačidlo osvetlenie je červené. DEH-3400UB je vybavený RGB podvietením displeja a tlačidiel, ktoré umožňuje vodičovi vybrať farbu, ktorá najlepšie vyhovuje jeho osvetleniu palubnej dosky pre bezproblémovú integráciu do akéhokoľvek auta.

CD tunery Pioneer  majú mnoho rovnakých vlastností  ako high-end domáce prijímača, vrátane vysoko výkonného ospevovaného MOSFET 50W x 4 zosilňovača, ktorý je známy pre jeho silnú reprodukcie zvuku, basy / stredy / výšky a Advanced Sound Retriever ( ASR) technológiu, ktorá obnovuje každý hudobný detail stratený pri vytváraní komprimovaných hudobných súborov. V prípade požiadavky na väčší výkon,  DEH-4400BT  umožňuje pripojiť ďalší zosilňovač a subwoofer.


DEH-4400BT, DEH-3400UB, DEH-2400UB a DEH-1400UB budú v predaji od januára 2012. Pre ďalšie informácie o cenách a dostupnosti nás neváhajte kontaktovať.